Pakowarki próżniowe i zgrzewarki do folii


Card image cap
Hacona V-type

Przemysłowa maszyna do pakowania próżniowego. Idealne rozwiązanie dla technologii MAP (ang. Modified Atmosphare Packaging). Bi – Aktywny (dwustronny) drut zgrzewający o szerokości 8 mm. Długość zgrzewania od 420 mm do 3020 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1200 mikronów.

Czytaj więcej
Card image cap
Hacona I-type

Wysokowydajne przemysłowe, pneumatyczne zgrzewarki impulsowe. Listwa zgrzewająća Bi – Active (dolna i górna listwa zgrzewająca). 8 mm szerokości zgrzew. Długość listw zgrzewających od 420 mm do 3020 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1200 mikronów

Czytaj więcej
Card image cap
Hacona B-type

Przemysłowa zgrzewarka próżniowa o wysokiej wydajności dla branży FIBC / Big Bag. Rewolucyjna technologia dysz próżniowych i gazowych. Bi – Aktywny (dwustronny) drut zgrzewający 8 mm. Długość uszczelnienia od 1320 mm do 2620 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 1500 mikronów.

Czytaj więcej

Card image cap
Hacona E-type

Profesjonalne półautomatyczne zgrzewarki impulsowe z elektrycznym zamykaniem listwy zgrzewającej. Wysoka wydajność. Sterowanie cyfrowe. Najwyższe standardy bezpieczeństwa. Długość zgrzewania od 420 mm do 1320 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 800 mikronów.

Czytaj więcej
Card image cap
Hacona S-type

Półautomatyczne zgrzewarki impulsowe. Najwyższej jakości zgrzew impulsowy. Modułowa budowa. Długość zgrzewania od 320 mm do 1520 mm. Bezpieczne zgrzewanie folii o całkowitej grubości do 800 mikronów.

Czytaj więcej
Card image cap
Hacona C-type

Wysokiej jakości stołowe zgrzewarki impulsowe. Oszczędność czasu i pieniędzy. Wysokiej jakości zgrzew o długości od 220mm do 820mm. Możliwość zgrzewania folii o całkowitej grubości do 200 mikronów.

Czytaj więcej