PAKPROCES - Niezawodne systemy pakowania > ZAKLEJARKI I FORMIERKI KARTONÓW > Automatyczna formierka kartonów SIAT HM145 Hot Melt

Automatyczna formierka kartonów SIAT HM145 Hot Melt

Automatyczna formierka kartonów SIAT HM145 przeznaczona jest do składania kartonów i zaklejania ich spodu klejem Hot Melt. Operator po napełnieniu magazynka kartonami i ustawieniu maszyny do ich wielkości, włącza urządzenie i uruchamia proces składania. 

Formierka automatycznie pobiera karton z magazynka za pomocą specjalnej karetki z przyssawkami, jednocześnie rozkładając je. Następnie karton odbierany jest za pomocą kolejnego wózka w kierunku bocznych pasów transportowych gdzie następuje proces zaklejania dolnych klap. 

Wydajność: do 500 kartonów na godzinę.

Kraj pochodzenia: Włochy
Fabryka: Turate
Gwarancja: 1 rok

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.