Transpak TP 702 P Mercury wiązarka taśm PP

Transpak TP 702P Mercury to zaawansowana wiązarka taśm PP, która została specjalnie zaprojektowana do efektywnego, bardzo szybkiego i niezawodnego pakowania różnego rodzaju towarów. Ta nowoczesna maszyna jest idealna dla firm działających w branży logistycznej, magazynowej, a także produkcji.

Wiązarka taśm PP Transpak TP 702P Mercury cechuje się solidną konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Jest wyposażona w zaawansowany system mechaniczny, który zapewnia niezawodność i trwałość podczas codziennego użytkowania. Jej ergonomiczny i intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa jest prosta i efektywna.

Bandownica taśm PP Transpak TP 702P Mercury to niezastąpione narzędzie w procesie pakowania, które zapewnia skuteczność, precyzję i wydajność. Dzięki jej zaawansowanym funkcjom i solidnej konstrukcji TP-702P idealnie nadaje się do spinania materiałów ściśliwych, takich jak papier falisty, arkusze papieru, pudełka z tektury falistej, arkusze tworzyw sztucznych, torby itp.

Specyfikacja techniczna

ModelTP-702P Mercury
Zasilanie230V 50/60 Hz
Moc0,5 kW
Szerokość taśmy PP5, 6, 9 lub 12 mm
Grubość taśmy PP0,35 – 0,65 mm
Siła naprężaniado 32 kg (opcja do 45 kg)
Wydajnośćdo 47 cykli/minutę
Wysokość blatu roboczego820 mm
Waga224 kg
Maksymalna waga ładunku50 kg
Minimalne wymiary ładunku100×100 mm
Wymiar karakasu200 mm
Temperatura użytkowania10 – 40 st. C
Wilgotność maksymalna50%

Panel sterowania bandownicy taśm PP

Panel sterowania wiązarki taśm TransPak TP-702 Mercury jest bardzo intuicyjny.

W skład panelu sterowania wchodzi:

  • potencjometr regulujący siłę naciągu taśmy,
  • przycisk reset,
  • przełącznik trybu pracy: manualny (uruchomienie poprzez przycisk lub pedał nożny) lub automatyczny (start wyzwalany włącznikiem optycznym- opcja dodatkowa),
  • przycisk uruchamiający cykl spinania
  • wyświetlacz pokazujący statystykę oraz komunikaty błędów

Mechanizm zakładania taśmy

Wiązarka TransPak TP-702 posiada bardzo łatwy system montażu nowej rolki taśmy PP. Operator przekłada taśmę przez odpowiednie bloczki, a następnie wsuwa taśmę w otwór. Wiązarka automatycznie zaciąga taśmę i przepuszcza ją przez ramę maszyny.

Wymiary standardowej bandownicy taśm PP Transpak TP-702P

Wideo