Akumulatorowa wiązarka taśm PP i PET ItaTools ITA 25 HT

Bateryjne narzędzia ItaTools należą do grupy bezspinkowych wiązarek taśm PP i PET. Wiązarka ItaTools ITA-25HT świetnie sprawdza się podczas spinania ciężkich ładunków na paletach, pryzm desek, elementów stalowych oraz wszelkich innych ładunków których nie można spiąć tradycyjną wiązarką ramową. Bandownica przeznaczona jest dla grubych taśm o dużych wytrzymałościach. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Kraj pochodzenia: Włochy
Fabryka: Origgio
Gwarancja: 1 rok

PANEL STEROWANIA

Programowanie cyklu spinania odbywa się za pomocą prostego i czytelnego panelu, na którym można ustawić siłę naciągu taśmy oraz moc zgrzewania.
Wiązarka posiada trzy tryby pracy:

  • automatyczny – za pomocą jednego przycisku operator uruchamia cykl w którym następuje naprężenie taśmy do zadanej wartości, a następnie zgrzanie i odcięcie taśmy,
  • półautomatyczny – operator wciskając przycisk 1 uruchamia proces napinania taśmy do zaprogramowanej wartości, następnie w celu wykonania zgrzewu i odcięcia taśmy musi nacisnąć przycisk 2,
  • manualny – operator wciskając przycisk 1 napręża taśmę do momentu który uzna za odpowiedni, następnie wciskają przycisk 2 wykonuje zgrzew i odcięcie,

 

NASTAWY

Wiązarka ITA-24 posiada możliwość regulacji siły naciągu w zakresie 300-5500N oraz regulację czasu zgrzewania. Dzięki tak dużej skali urządzenie znajdzie zastosowanie podczas pakowania delikatnych produktów jak i bardzo ciężkich i twardych. 

Specyfikacja techniczna

Rodzaj taśmy PP lub PET
Zakres szerokości taśm 16 – 19 mm
Zakres grubości taśm 0,8 – 1,27 mm
Siła naciągu regulowana od max 5500 N
Wiązanie Zgrzew wibracyjny
Wytrzymałość złącza około 80% wytrzymałości taśmy
Ilość wiązań z jednego ładowania do 200 – w zależności od grubości taśmy i siły naciągu
Czas ładowania baterii 30 minut
Rodzaj baterii Litowo- Polimerowa, 14,8 V – 3,2 Ah
Waga wiązarki 4,1 kg

Wideo

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.