Robopac Compacta 9 -125 owijarka pozioma

Używana manualna owijarka pozioma Robopac Compacta 9-125 (odpowiednik owijarki poziomej Noxon Wrappy M9 -125) została konstruowana zgodnie z wysokimi standardami jakości i bezpieczeństwa, które są stale udoskonalane w czasie.

Owijarki horyzontalne Robopac Compacta / Noxon Wrappy M produkowane są w czterech wersjach, różniących się średnicą pierścienia (410, 610, 960 i 1250 mm), dzięki czemu zakres tych maszyn pakujących obejmuje wiele produktów o rozmaitych kształtach i wymiarach.

W zależności od modelu urządzenie może pracować z folią stretch o szerokości 125 lub 250 mm.  Obecnie posiadamy na stanie model z głowicą przystosowaną do owijania folią o szerokością 125mm.

Owijarka pozioma Robopac Compacta / Noxon Wrappy M to maszyna łącząca wytrzymałość konstrukcji z automatycznymi czynnościami na wysokim poziomie. Uniwersalność zastosowania i łatwość obsługi w połączeniu z wytrzymałością wpływa na zadowolenie użytkownika oraz wzrost wydajności linii pakującej.

Kraj pochodzenia: Republika San Marino
Fabryka: Gualdicciolo
Gwarancja: 1 rok

Panel Sterujący

Owijarka horyzontalna Robopac Compacta / Noxon Wrappy M wyposażona jest w intuicyjny  panel sterujący umożliwiający szybkie zmiany parametrów owijania. Dzięki piktogramom obsługa urządzenia jest intuicyjna i prosta.

Regulowane parametry:

  • prędkość pierścienia (za pomocą potencjometru)
  • ilość obrotów jakie wykona pierścień po puszczeniu pedału startowego

System mocowania i naciągu folii

System naciągu folii został wyposażony w hamowany wałek zwrotny oraz podwójny hamulec regulujący napięcie folii na ładunku.

Głowica posiada blokadę rolki, która uniemożliwia jej zsunięcie z wałka podczas pracy maszyny.

Szerokość folii: 125 mm
Średnica gilzy: 76 mm
Maksymalna średnica rolki: 230 mm

System chwytania i odcinania folii

Owijarki poziome Robopac / Noxon wyposażone są w niezawodny system chwytająco-odcinający folię stretch.

System Start/Stop

Proces owijania uruchamiany jest w bezpieczny sposób, dzięki pedałowi startowemu. Pierścień pozostaje w ruchu do momentu, aż operator zwolni pedał startowy. Po tej czynności urządzenie wykona jeszcze 3,4 lub 5 obrotów pierścienia (zależy od ustawień na panelu sterującym), a następnie odetnie folię.

Powiązane produkty

Card image cap
Folia Stretch maszynowa do owijarki poziomej 125mm
Więcej
Card image cap
Folia Stretch maszynowa do owijarki poziomej 250mm
Więcej