SIAT Nastro SB-X5 zaklejarka kartonów

Zaklejarka kartonów SIAT Nastro SB-X5 to zaawansowane urządzenie do automatycznego zamykania kartonów przy użyciu taśmy klejącej. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które oferuje wysoką wydajność i niezawodność w procesie pakowania.

Zaklejarka SIAT Nastro SB-X5 została zaprojektowana, aby zapewnić efektywne i precyzyjne zamykanie kartonów o różnych rozmiarach i kształtach. Jest wyposażona w zaawansowane funkcje, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

Jedną z kluczowych cech zaklejarki SIAT Nastro SB-X5 jest jej solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania. To trwałe i wytrzymałe urządzenie, które może działać w intensywnych warunkach produkcyjnych, zapewniając niezawodność i długotrwałą wydajność.

Zaklejarka SIAT Nastro SB-X5 oferuje zaawansowany system podawania taśmy klejącej. System ten zapewnia równomierne i mocne zamykanie kartonów, minimalizując ryzyko zacięcia lub zerwania taśmy. Dzięki temu, opakowania są solidnie i bezpiecznie zamknięte, co przekłada się na ochronę produktów podczas transportu.

Fabryka: SIAT S.p.A, Turate, Włochy
Gwarancja: 1 rok

Specyfikacja techniczna

Model: SIAT Nastro SBX5-SX5-L
Pasy transportująceDwa boczne
Wysokość pasów transportowych [mm]75
Prędkość pasów transporotowych [m/min]20
Głowice zaklejająceDwie głowice w standardzie (dolna i górna)
Szerokość taśmy [mm]50
Długość zakładki taśmy [mm]30 lub 50/70
Zasilanie400V – 50/60 Hz – 3Ph+n (opcja 230 V – 50/60 Hz – 1Ph+N)
Moc [kW]0,5
Wymiary obsługiwanych kartonów
Minimalna wielkość kartonu (L x W x H) [mm[150x150x90150x105x50
Maksymalna wielkość kartonu (L x W x H) [mm]∞x500x500∞x500x500
Maksymalna waga kartonu [kg]32

Dostosowanie do wielkości kartonu

Zaklejarka posiada ręczną regulację szerokości i wysokości zaklejanego kartonu. W związku z tym zaleca się zaklejanie serii kartonów.
Proces ustawienia urządzenia do rozmiaru opakowania jest bardzo prosty i szybki.  Dokonuje się go za pomocą dwóch korbek.

Głowice zaklejające

Zaklejarka SIAT Nastro SB-M standardowo uzbrojona jest w dwie głowice zaklejające K11R, obsługujące taśmę o szerokości 50mm.
Długość zakładki taśmy: 30 lub 50-70 mm. Opcjonalnie można zastosować głowice K12 dla taśmy o szerokości 75mm.

Średnica zewnętrzna rolki taśmy do 410 mm.
Wewnętrzna średnica tubusu 75 mm.

Transport kartonu

Kartoniarka wyposażona jest w dwa dolne i dwa górne pasy transportowe o szerokości 75 mm, górne prowadnice rolkowe i dolne prowadnice ślizgowe.
Prędkość pasów: 20 m/min.

Wymiary zaklejarki SIAT Nastro SB-X5

Wideo