SIAT VIPER bandownica bateryjna

Viper to bateryjne narzędzie nowej generacji do spinania taśm PP i PET , zaprojektowane i wyprodukowane przez SIAT,  które zostało wyposażone w innowacyjny interfejs dotykowy działający jak smartfon, wyświetlanie danych odbywa się w czasie rzeczywistym oraz posiada łatwą i intuicyjną regulację wartości za pomocą ikon. Bandownica SIAT Viper przeznaczona jest do wiązania taśm PP i PET w rozmiarach 9, 12 i 16 mm.

Wiązarka taśm SIAT VIPER świetnie sprawdza się podczas spinania ładunków na paletach, pryzm desek, elementów stalowych oraz wszelkich innych ładunków których nie można spiąć tradycyjną wiązarką ramową. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Kraj pochodzenia: Włochy
Fabryka: Turate
Gwarancja: 1 rok

Panel sterowania

Programowanie cyklu spinania odbywa się za pomocą prostego i czytelnego panelu, na którym można ustawić siłę naciągu taśmy oraz moc zgrzewania.

Nastawy

Bandownica SIAT VIPER posiada możliwość regulacji siły naciągu w zakresie 500-2700 N. Dzięki tak dużej skali urządzenie znajdzie zastosowanie podczas pakowania delikatnych produktów jak i bardzo ciężkich i twardych.

Spinarka posiada również regulację czasu zgrzewania taśm. Pozwala to na stworzenie perfekcyjnego zgrzewu dla każdego rodzaju taśmy PP lub PET.