Wiązarka ramowa taśm PP TransPak TP-601D

Półautomatyczna wiązarka ramowa TP-601D do spinania taśm PP tajwańskiego producenta Transpak należy do najbardziej popularnych wiązarek półautomatycznych dostępnych na rynku. 
Wiązarki Transpak cechuje wysoka niezawodność i prostota obsługi, dzięki temu należą do najczęściej kupowanych urządzeń spinających na świecie. 

Bandownica TP-601D jest uniwersalnym urządzeniem które znajdzie zastosowanie podczas spinania kartonów, paneli, desek i innych elementów które należy zabezpieczyć do transportu. 

Panel sterowania

Panel sterowania wiązarki taśm TransPak TP-601 D jest bardzo intuicyjny. 

W skład panelu sterowania wchodzi:

  • potencjometr regulujący siłę naciągu taśmy,
  • przycisk reset,
  • przełącznik trybu pracy: manualny (uruchomienie poprzez przycisk lub pedał nożny) lub automatyczny (start wyzwalany włącznikiem optycznym),
  • przycisk uruchamiający cykl spinania

REGULACJA TEMPERATURY ZGRZEWANIA

Bandownica TP-6000 CE posiada bardzo prosty system zmiany temperatury zgrzewania. Temperaturę grzałki zmieniamy za pomocą pokrętła.

MECHANIZM ZAKŁADANIA TAŚMY

Wiązarka TransPak TP-601D posiada bardzo łatwy system montażu nowej rolki taśmy PP. Operator przekłada taśmę przez odpowiednie bloczki, a następnie wsuwa taśmę w otwór. Wiązarka automatycznie zaciąga taśmę i przepuszcza ją przez ramę maszyny.

DANE TECHNICZNE
Zasilanie 230/380 V, 50 HZ
Moc 1,2 kW
Prędkość opasania ok. 29 cykli/min
Szerokość taśmy PP 9 lub 12 mm
Grubość taśmy PP 0,55 – 0,75 mm
Siła naprężenia 7 – 45 kg *na życzenie 70kg
Wysokość blatu roboczego 810 mm
Waga 220 kg
Maksymalna waga ładunku 100 kg
Minimalne wymiary ładunku 80 x 20 mm
Wymiar karkasu 200 mm
Temperatura użytkowania 5 – 40° C
Wilgotność maksymalna 50%

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.