Wiązarka taśm ItaTools ITA-27HT

Bateryjne narzędzia ItaTools należą do grupy bezspinkowych wiązarek taśm PP i PET. Wiązarka ItaTools ITA-27 świetnie sprawdza się podczas spinania ciężkich ładunków na paletach, pryzm desek, elementów stalowych oraz wszelkich innych ładunków których nie można spiąć tradycyjną wiązarką ramową. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Kraj pochodzenia: Włochy 
Fabryka: Origgio
Gwarancja: 1 rok

PANEL STEROWANIA

Programowanie cyklu spinania odbywa się za pomocą prostego i czytelnego panelu, na którym można ustawić siłę naciągu taśmy oraz moc zgrzewania.
Wiązarka posiada trzy tryby pracy:

  • automatyczny – za pomocą jednego przycisku operator uruchamia cykl w którym następuje naprężenie taśmy do zadanej wartości, a następnie zgrzanie i odcięcie taśmy,
  • półautomatyczny – operator wciskając przycisk 1 uruchamia proces napinania taśmy do zaprogramowanej wartości, następnie w celu wykonania zgrzewu i odcięcia taśmy musi nacisnąć przycisk 2,
  • manualny – operator wciskając przycisk 1 napręża taśmę do momentu który uzna za odpowiedni lub do maksymalnej wartości ustawionej, następnie wciskają przycisk 2 wykonuje zgrzew i odcięcie,

NASTAWY

Bandownica ITA-25 posiada możliwość regulacji siły naciągu do 8000 N. Dzięki tak dużej sile urządzenie znajdzie zastosowanie podczas pakowania średnio i bardzo ciężkich oraz twardych produktów. 

Spinarka posiada również regulację czasu zgrzewania taśm. Pozwala to na stworzenie perfekcyjnego zgrzewu dla każdego rodzaju taśmy PP lub PET.

BATERIA

Bandownica ITA-27 HT została wyposażona w 36V baterię Litowo-Jonową o  pojemności 2 A/h. 
Ilość wiązań z jednego ładowania: 190-200 
Czas ładowania: 45 min.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj taśmy PP lub PET
Zakres szerokości taśm 19 – 32 mm
Zakres grubości taśm 0,8 – 1,4 mm
Siła naciągu regulowana 8000 N
Prędkość naciągania 12 m/min
Wiązanie Zgrzew wibracyjny
Wytrzymałość złącza około 80% wytrzymałości taśmy
Ilość wiązań z jednego ładowania do 200 – w zależności od grubości taśmy i siły naciągu
Czas ładowania baterii 45 minut
Rodzaj baterii Litowo-Jonowa, 36 V – 2,0 A/h
Żywotność baterii 2 000 ładowań
Waga wiązarki 6,4 kg z baterią
Gwarancja 12 miesięcy

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.