Bateryjna wiązarka taśm PP i PET ItaTools ITA 24 LT

Bateryjne narzędzia ItaTools należą do grupy bezspinkowych wiązarek taśm PP i PET. Wiązarka ItaTools ITA-24LT świetnie sprawdza się podczas spinania ładunków na paletach, pryzm desek, elementów stalowych oraz wszelkich innych ładunków których nie można spiąć tradycyjną wiązarką ramową. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Kraj pochodzenia: Włochy
Fabryka: Origgio
Gwarancja: 1 rok

PANEL STEROWANIA

Programowanie cyklu spinania odbywa się za pomocą prostego i czytelnego panelu, na którym można ustawić siłę naciągu taśmy oraz moc zgrzewania.
Wiązarka posiada trzy tryby pracy:

  • automatyczny – za pomocą jednego przycisku operator uruchamia cykl w którym następuje naprężenie taśmy do zadanej wartości, a następnie zgrzanie i odcięcie taśmy,
  • półautomatyczny – operator wciskając przycisk 1 uruchamia proces napinania taśmy do zaprogramowanej wartości, następnie w celu wykonania zgrzewu i odcięcia taśmy musi nacisnąć przycisk 2,
  • manualny – operator wciskając przycisk 1 napręża taśmę do momentu który uzna za odpowiedni, następnie wciskają przycisk 2 wykonuje zgrzew i odcięcie,

 

NASTAWY

Wiązarka ITA-24 posiada możliwość regulacji siły naciągu w zakresie 300-2500N oraz regulację czasu zgrzewania. Dzięki tak dużej skali urządzenie znajdzie zastosowanie podczas pakowania delikatnych produktów jak i bardzo ciężkich i twardych. 

Specyfikacja techniczna

Rodzaj taśmy PP lub PET
Zakres szerokości taśm 13 – 16 mm
Zakres grubości taśm 0,5 – 1,05 mm
Siła naciągu regulowana od 300 do 2500 N
Wiązanie Zgrzew wibracyjny
Wytrzymałość złącza około 80% wytrzymałości taśmy
Ilość wiązań z jednego ładowania do 250 – w zależności od grubości taśmy i siły naciągu
Czas ładowania baterii 30 minut
Rodzaj baterii Litowo-Polimerowa, 14,8 V – 2,0 A/h
Waga wiązarki 3,9 kg z baterią

Wideo

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.