Bandownica bateryjna SIAT Columbia GT-One GT1

Bateryjny napinacz taśm SIAT Columbia GT-One należy do grupy bezspinkowych wiązarek taśm PP i PET. Wiązarka SIAT GT1 świetnie sprawdza się podczas spinania ładunków na paletach, pryzm desek, elementów stalowych oraz wszelkich innych ładunków których nie można spiąć tradycyjną wiązarką ramową. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i intuicyjna.

Kraj pochodzenia: Włochy 
Fabryka: Turate
Gwarancja: 1 rok

PANEL STEROWANIA

Programowanie cyklu spinania odbywa się za pomocą prostego i czytelnego panelu, na którym można ustawić siłę naciągu taśmy oraz moc zgrzewania.
Wiązarka posiada trzy tryby pracy:

  • automatyczny – za pomocą jednego przycisku operator uruchamia cykl w którym następuje naprężenie taśmy do zadanej wartości, a następnie zgrzanie i odcięcie taśmy,
  • manualny – operator wciskając przycisk 1 napręża taśmę do momentu który uzna za odpowiedni, następnie wciskają przycisk 2 wykonuje zgrzew i odcięcie,
  • soft – automatyczny cykl z funkcją delikatnego naciągu,

NASTAWY

Bandownica SIAT GT-One posiada możliwość regulacji siły naciągu w zakresie 500-2750 N. Dzięki tak dużej skali urządzenie znajdzie zastosowanie podczas pakowania delikatnych produktów jak i bardzo ciężkich i twardych. 

Spinarka posiada również regulację czasu zgrzewania taśm. Pozwala to na stworzenie perfekcyjnego zgrzewu dla każdego rodzaju taśmy PP lub PET.

Specyfikacja techniczna

Rodzaj taśmy PP lub PET
Zakres szerokości taśm 10 – 16 mm
Zakres grubości taśm 0,5 – 1,1 mm
Siła naciągu regulowana od 500 do 2750 N
Prędkość naciągania 15 m/min
Wiązanie Zgrzew wibracyjny
Wytrzymałość złącza około 80% wytrzymałości taśmy
Ilość wiązań z jednego ładowania do 250 – w zależności od grubości taśmy i siły naciągu
Czas ładowania baterii 30 minut
Rodzaj baterii Akku Power, Litowo-Jonowa, 14,4 V – 4,0 A/h
Waga wiązarki 3,7 kg z baterią

Wideo

Galeria produktu

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.