Noxon Wrappy N9 automatyczna owijarka pozioma

Automatyczne owijarki poziome Noxon Wrappy N konstruowane są zgodnie z wysokimi standardami jakości i bezpieczeństwa, które są stale udoskonalane w czasie.  Łączą w sobie uniwersalność z wysoką wydajnością. Urządzenia mogą pracować jako pojedyncze stanowiska pakujące lub mogą być integrowane z liniami pakującymi.

Owijarki horyzontalne Noxon Wrappy N produkowane są w trzech wersjach, różniących się średnicą pierścienia (560, 970 i 1400 mm), dzięki czemu zakres tych maszyn pakujących obejmuje wiele produktów o rozmaitych kształtach i wymiarach.  Obecnie na sprzedaż posiadamy używaną owijarkę Noxon Wrappy N9-125.

W zależności od modelu urządzenie może pracować z folią stretch o szerokości 125 lub 250 mm.

Kolorowy panel sterujący

Owijarka horyzontalna Wrappy N wyposażona jest w kolorowy panel dotykowy umożliwiający szybkie zmiany programu owijania. Dzięki piktogramom obsługa urządzenia jest intuicyjna i prosta. Panel sterujący posiada możliwość zaprogramowania i zapamiętania 20 unikalnych programów owijania.

Regulowane parametry:

  • prędkość pierścienia
  • prędkość pasów transportowych
  • ilość obrotów wzmacniających
  • wybór sposób owijania
  • wielkość zakładki folii

Rolki transportowe

Owijarka pozioma Wrappy N standardowo wyposażona jest w rolkowy transporter wejściowy i wyjściowy, dzięki czemu produkty są przemieszczane sprawnie, zgodnie w ustawieniami.

System mocowania i naciągu folii

System naciągu folii został wyposażony w hamowany wałek zwrotny oraz podwójny hamulec regulujący napięcie folii na ładunku.

Głowica posiada blokadę rolki, która uniemożliwia jej zsunięcie z wałka podczas pracy maszyny.

System chwytania i odcinania folii

Owijarki poziome Noxon wyposażone są w system chwytająco-odcinający folię stretch.

Pneumatyczny docisk produktu

Każda owijarka horyzontalna Noxon Wrappy N posiada wejściowy i wyjściowy rolkowy docisk pneumatyczny, którego zadaniem jest prawidłowa stabilizacja produktu podczas procesu owijania.

Wideo

Powiązane produkty

Card image cap
Folia Stretch maszynowa do owijarki poziomej 125mm
Więcej
Card image cap
Folia Stretch maszynowa do owijarki poziomej 250mm
Więcej