Card image cap
Folie Stretch

Jako producent folii stretch ręcznych, maszynowych i ciętych posiadamy bogaty asortyment produktów. Wykonujemy folie w rozmiarach i nawojach wskazanych przez Klienta. 

Więcej
Card image cap
Taśmy klejące

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy klejące włoskiego producenta VIBAC. Oferujemy taśmy ręczne i maszynowe na kleju: Solvent, Akryl i Hot Melt.

Ponadto wykonujemy taśmy z nadrukiem według wytycznych Klienta.

Więcej
Card image cap
Taśmy PET

W ofercie posiadamy taśmy PET gładkie i karbowane o różnych szerokościach, grubościach i długościach nawoju.

Więcej
Card image cap
Taśmy PP

Jesteśmy dystrybutorem kilku producentów taśm PP. W ofercie posiadamy taśmy w różnych kolorach, szerokościach, grubościach i długościach nawoju.

Więcej

W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby każda usługa zrealizowana została na najwyższym poziomie. Korzystamy tylko z oryginalnych części, sprawdzamy wielokronie działanie zainstalownych przez nas systemów. Gwarantujemy poprawne funkcjonowanie i zadowolenie z naszej pracy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Posiadamy bogatą ofertę produktów i rozwiązań z branży opakowaniowej, a nasze indywidualne podejście do Klientów pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.
Ważnym aspektem jest poznanie specyfiki firmy i procesu pakowania produktów w celu optymalizacji procesu i minimalizacji kosztów pakowania.
Zapewniamy wysoką jakość oferowanych produktów oraz szybkie dostawy na terenie całego kraju. Służymy pomocą w doborze odpowiednich maszyn i zapewniamy wsparcie po zakupowe.